سئو و بهینه سازی سایت، پیشرفت سایت در بین رقبا و بهترین راه برای افزایش طبیعی بازدیدکنندگان است.

در سئو دو گام اساسی پیش روی شماست: اول بهینه سازی سایت ساختار سایت و کد نویسی‌های قالب، دوم تولید محتوای کاربرپسند و باکیفیت.بزرگترین کانال ورودی سایت شما نه تبلیغات، بلکه ورود از موتور‌های جستجو مثل گوگل است که دقیقا مخاطبان هدف را به سمت شما هدایت می‌کند.

۷۰درصد
شروع وبگردی با جستجو
۹۸درصد
بازکردن لینک اول نتایج جستجو
۶۵درصد
بازکردن تا لینک ششم نتایج
۷۵درصد
عدم اعتماد به تبلیغات گوگل

مراحل سئو و بهینه سازی

۱-مشاوره تخصصی سئو

ارائه یک جلسه مشاوره رایگان برای سئو. مشخص کردن برنامه‌ها هدف‌ها و نوع همکاری در این جلسه. تشریح کامل بسته‌های خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای دست‌یابی به بهترین نتیجه در کوتاه‌ترین زمان.

۲-تحلیل و تدوین استراتژی سئو

در این مرحله تحقیق کاملی برای کلمات کلیدی مناسب انجام می‌شود. لینک‌سازی‌های درونی و بیرونی چک می‌شوند. ایده‌های تولید محتوا ارائه و بعد از آن سئو شروع و رشد سایت رسد می‌شود.

۳-بهبود وضعیت سئوی داخلی

در این مرحله تمام صفحه‌ها و مطالبی که تا به امروز در سایت قرار داده‌اید مورد بررسی قرار می‌گیرند تا با برنامه‌ریزی انجام شده همخوانی داشته باشند تا بتوانند رتبه بهتری در نتایج گوگل کسب ‌کنند.

۴-ارائه‌ گزارش‌های دوره‌ای و رهگیری سایت

پس از انجام مراحل قبل تمامی کلمات کلیدی پیگیری می‌شوند تا رتبه‌بندی آنها در نتایج جستجوی گوگل بررسی شوند. در این مرحله هر دو هفته یکبار گزارش جامعی از عملکرد و پیشرفت برنامه ریزی سئو داده خواهد شد.

هر آنچه که باید قبل از شروع به سئو و بهینه سازی بدانید:

۱-سئو به مجموعه‌ای از کارها گفته‌ می‌شود تا وبسایت برای موتور‌های جستجو بهینه شود.

۲-سئو از انتخاب کلمات کلیدی شروع می‌شود و همیشه ادامه دارد.

۳-تولید محتوای اصولی و کاربرپسند بهترین راه برای کسب رتبه اول گوگل است.

۴-بهترین مطالب در سایتی که از نظر برنامه‌نویسی مشکل دارد نتیجه‌ای نخواهد داشت.

۵-کلمات کلیدی دقیق، تولید محتوا، رفع خطاهای سایت و داشتن صبر همیشه موفق خواهد بود.

۶-سئو باید همیشه انجام شود تا سایت به بهترین عملکرد و نتیجه ممکن برسد.

به یاد داشته باشید بیشترین حجم ورود کاربر از طریق جستجو، و نه از تبلیغات انجام می‌شود.

در دهه گذشته و به طور فزاینده ای در چند سال گذشته، اینترنت مهمترین‌ترین محل برای تحقیق و خرید محصولات تبدیل شده است. یکی از مهمترین جنبه های سئو (بهینه سازی موتور جستجو) بهینه سازی وب سایت است.

داشتن یک وب سایت بسیار کاربردی و جذاب دیگر اختیاری نیست: این یک ضرورت است.

بهینه سازی وب سایت فرآیند استفاده از دانش، ابزار و استراتژی ها برای بهبود عملکرد وب سایت شما و کمک برای رسیدن به رتبه بالاتر در موتورهای جستجو است.

هدف از بهینه سازی وب سایت، جذب ترافیک بیشتر به یک وب سایت، افزایش تعداد تبدیل و در نهایت افزایش درآمد است. اغلب اوقات، بازاریابان و صاحبان وب‌سایت‌ها بدون اطمینان از بهینه‌سازی کامل وب‌سایت شرکت، به سراغ استراتژی‌های بازاریابی دیگر می‌روند. با این حال، بهینه سازی وب سایت شما می تواند به شما کمک کند بدون پرداخت هزینه برای تبلیغات، به طور موثر و کارآمد با بازار خود ارتباط برقرار کنید.

چرا بهینه سازی وب سایت در عصر دیجیتال بسیار مهم است؟

بهینه سازی وب سایت بخش مهمی از ایجاد هر استراتژی بازاریابی دیجیتال مدرن است. یک وب سایت خانه یک کسب و کار در اینترنت است و باید خوب کار کند، ظاهر خوبی داشته باشد و به خوبی از آن نگهداری شود. انتظار می‌رود فروش جهانی تجارت الکترونیک در سال ۲۰۲۳ به ۷.۵ میلیارد دلار در سراسر جهان برسد. و حتی اگر محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین نفروشید، اینترنت به مکانی برای یافتن جزئیات در مورد مشاغل محلی تبدیل شده است.

هنگامی که یک وب‌سایت بهینه‌سازی شده دارید، برای شما به صورت آنلاین ۲۴ ساعته کار می‌کند تا با افرادی که به دنبال شما هستند ارتباط برقرار کنید. هنگامی که مصرف کنندگان عبارات مرتبط را جستجو می کنند، وب سایت و کسب و کار شما ظاهر می شود.

نکته کلیدی که باید در مورد بهینه سازی وب سایت به خاطر بسپارید این است که نه تنها وب سایت خود را برای موتورهای جستجو، بلکه برای افراد واقعی نیز بهینه کنید.

تعرفه سئو و بهینه سازی